KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

1 – Maller Mama Sandalyesi hediyeli kampanyamız, Oska Park instagram adresi üzerinden www.instagram.com/oskapark, 31 Ağustos saat 23:59'da sona erecektir.

 

2 - Katılan kişilerin belirlenen tarihler arasında Oska Park instagram hesabını takip etmesi ve #hediyenikap hashtag'i ile birlikte gönderiyi paylaşmaları, gönderiyi beğenmeleri ve üç arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir.

 

3 - Katılım bitimi takipten çıkan kullanıcıların hediyeleri gönderilmeyecektir.

 

4 - Herkese açık profiller üzerinden yapılan paylaşımlar katılıma dâhil edilecektir.

 

5 - Kazanan talihliyi Komitemiz seçecektir.

 

6 - Katılım süresi boyunca aynı hesap üzerinden sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir ve aynı adrese tek bir ödül gönderimi yapılacaktır.

 

7 - Kazanan katılımcılar 06.09.2017 tarihinde Oska Park'a ait sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacaktır.

 

8 - Kazanan kişinin ad-soyad, telefon numarası, adres ve mail adres bilgilerini en geç 12.09.2017 saat 23:59'e kadar www.instagram.com/oskapark adresine Direkt Mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra iletişim bilgilerini gönderen kazanan kişi hediye hakkını kaybeder.

 

9 - Kazanan kişiler kazanmış oldukları hakkı başka kimseye devredemez, bu hakkın para olarak karşılığını talep edemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.

 

10 - Katılımlar ücretsiz olup, katılmak için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

11 – Oska Park etkinlik süresince, katılımın sonucunu olumsuz etkileyecek ve olumsuz şekilde haksız yollardan yapılan işlemleri tespit etmesi halinde katılımcıya ait tüm katılım bilgilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir.

 

12 - Katılan tüm katılımcılar yukarıda belirtilen şartlara uymayı kayıtsız şartsız kabul ve taahhüt eder. Bu etkinliğin instagram ile ilgisi yoktur.

 

13 - Katılımcılar, gönderdikleri iletişim bilgilerinin Oska Park'a ait tüm resmi sosyal ağ hesaplarında kullanılmasına peşinen izin vermiş sayılır.

 

14 - Oska Park, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu etkinliği iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

15 -Kazanan talihli Gaziantep içinden ise hediyesini kazanan açıklandıktan 1 hafta içinde Oska Park Avm  içerisinde Oska Park Mağazasından teslim almak durumundadır.

 

16 - Daha önce katılıp hediye kazanan katılımcıların sistem tarafından tekrar seçilmesi halinde çekiliş tekrarlanacaktır.

KATEGORİLER

MOBİLYA

EV TEKSTİLİ

ZÜCCACİYE

YATAK

BEBEK

HALI

AYDINLATMA

MARKALARIMIZ

En Sevdiğiniz Markalardan Dilediğinizi Seçebilirsiniz.